Služby

Společná sprcha

Společná sprcha před a po masáží ( podle přání klienta), Je příjemným erotickým začátkem masáží.  Už ve sprše se o vás masérka bude starat a opečovávat kdy si vás jemnými doteky namydlí a opláchne mezi tím co vy budete „vrnět“  blahem…

Erotická masáž

Erotická masáž je klasická masáž okořeněná erotikou. Je to neskutečně vzrušující zážitek již od začátku, kdy si můžete s masérkou dopřát společnou sprchu. Masérka Vás bude jemnými doteky hýčkat v průběhu celé masáže, až do slastného zakončení. Průběh masáže záleží na domluvě klienta s masérkou. Buď to celé nechá klient na masérce, nebo si řekne o masáž podle svých představ, které masérka ráda splní, jak nejlíp to bude umět. Pro Váš větší prožitek se masérka také zaměří na oddalování Vašeho orgasmu. Celou dobu masáže se můžete dle domluvy masérky dotýkat.

Nuru masáž

Nuru masáž je přímo stvořena pro milovníky doteku v jakékoliv podobě. Je to masáž body to body, se speciálním přírodním nuru gelem, který je vyroben z mořských řas. Tento gel je výživný pro pokožku,  jde snadno umýt, protože se ředí vodou, a je extra kluzký, což umožňuje masérce se vás dotýkat celým tělem. Celý prožitek zpříjemňuje to, že se masíruje s teplým gelem.

Masáž prostaty

Masáž prostaty je velmi oblíbená u pánů různých věkových kategoriích. Díky dráždění prostaty dokážete prožít mnohem intenzívnější orgasmus, a prožít úplně jiný zážitek, než který znáte. Mimo jiné má tato masáž pozitivní zdravotní účinky. Slouží jako prevence rakoviny prostaty a zlepšuje erekci. Vyberte si svůj způsob masáže prostaty, nebo zkombinujte několik variant. Záleží jen na vás…

Párová masáž

Máte partnerku nebo kamarádku s kterou byste chtěli vyzkoušet něco nevšedního? Pak je párová masáž právě pro vás. Záleží na vás, jak chcete aby masáž probíhala, fantazii se meze nekladou. Můžete spolu s masérkou začít ve sprše, kde se jednomu z vás masérka a Váš partner, budou maximálně věnovat. Samotná masáž také může probíhat různě,  záleží na tom jak se vybraná masérka bude oběma líbit a co budete chtít aby si dovolila a co ne….
Zakončení stejně jako průběh masáže může být zakončený každého partnera postupně a zvlášť ,  nebo také se vám může dopřát soukromí na vášnivé společné zakončení milováním případně i v přítomnosti masérky… Vše záleží jen a jen na domluvě.

Masáž pro ženy

Kdo líp rozumí ženě než jiná žena.
To se týče i masáží,  kdy si žena může říct jak intenzivně chce masírovat které části těla a jak aby se jí to líbilo a bylo příjemné.  Masáž je také ručně zakončena vyvrcholením klientky…

Body to body masáž

Masáž je součástí erotické nebo nuru masáže,  kdy se masérka   dotýká svým  tělem vašeho různými způsoby a intenzitou….

Foot job

Mnoha mužům se líbí ženské nožičky a to až na tolik, že je hodně vzrušuje když se takové nožičky dotýkají jejich těla. Obzvlášť příjemné pro ně jsou doteky na intimních partiích. Masáž foot job můžete využít jak během masáží kdy se masérka bude průběžně dotýkat vašeho těla,  a nebo dát přednost zakončení nožičkami kdy masérka bude masírovat přirození nohami až do vašeho vyvrcholení… 

Thajská masáž

Masáž zaměřena na práci s tělem spojující prvky  akupresury  a jógy. U této masáže klient ztrácí pojem o čase,  a dosáhne úplného uvolnění díky technice protahování,  akupresury, kdy masérka používá cíleně celé své tělo,  lokty a chodidla. Thajská masáž odstraňuje blokády,  podporuje volný tok energie, zlepšuje zdraví a dává pocit pohody.     
Hot body masáž

Smyslná a velmi erotická masáž. Provádí se za pomoci masážní svíčky která se před použitím musí zapálit a rozehřát do masážního oleje,  který je velmi příjemný a hřejivý. Celý prožitek masáže zvětšuje intenzivní masáž body to body.